BEZPŁATNE SPOTKANIE Z KONSULTANTEM MEDYCZNYM Z POLSKIEGO BANKU KOMÓREK MACIERZYSTYCH

HEGET nauka rodzenia BEZPŁATNE spotkanie (czas trwania 30-40 min) z Konsultantem Medycznym z Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Spotkanie będzie miało formę prezentacji multimedialnej wraz z bieżącym omawianiem poszczególnych tematów oferty, wyjaśnianiem wątpliwości oraz odpowiadaniem na pytania. Spotkanie będzie niezobowiązujące, o charakterze informacyjnym. W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona (zapraszamy 10 osób) zachęcamy do zapisów, których można dokonać pod numerem telefonu 795 884 422. Zapraszamy!

 

 

PROFESJONALNA MINI-SESJA CIĄŻOWA W SIEDZIBIE HEGET

Kochani, 21.03.2016 od godz 10:00 rozpoczynamy kolejne mini-sesje dla przyszłych Mam w naszej siedzibie przy ul. Kanclerskiej 2. To cudowna pamiątka na lata, dlatego warto wykorzystać tę możliwość. Można przynieść swoje drobiazgi lub skorzystać z propozycji Pani Fotograf nie tylko w zakresie rekwizytów, ale i stroju. Tatusiowie również są mile widziani.
Czas przewidziany na jedną osobę to 20 minut, zaś każda przyszła Mama otrzyma 5 różnych ujęć, a to wszystko za niewielką opłatą. Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 795-88-44-22. Liczba miejsc ograniczona, serdecznie zapraszamy!

BAJKOTERAPIA – nowa forma terapii oraz doskonała forma relaksacyjna- WARSZTAT

Zapraszamy, warsztaty bajkoterapii w siedzibie HEGET przy ul. Kanclerskiej 2 w Poznaniu, zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 795-88-44-22, liczba miejsc ograniczona!
Domowe czytanie i opowiadanie, czyli co i jak czytać własnemu dziecku. Terapeutyczny wymiar czytania domowego. Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się:
• Jak wybierać książki dla własnych dzieci? Jak znaleźć tą, której potrzebujemy? Jak wykorzystywać terapeutyczne funkcje literatury?
• Cóż to takiego jest bajkoterapia i czy można prowadzić ją samodzielnie w domu?
• Przyjrzymy się obrazkom w książce obrazkowej i spróbujemy z nich coś wyczytać.
• Lęki i strachy, radości i smutki – czyli emocje w książkach i książki o emocjach.
• Trudne tematy w pytaniach naszych dzieci i w książkach dla dzieci.
• Czytanie jako budowanie więzi.
• Jak wykorzystywać książki, opowiadania i wierszyki do wspólnych zabaw, relaksu i twórczego rozwoju.
Warsztaty prowadzić będzie:
Katarzyna Nowacka – Jakubowska – trenerka metod twórczych i kreatywnych, arteterapeutka. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą w szkole podstawowej i gimnazjum oraz prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. ZAPRASZAMY!

 

NOWY SERWIS RODZICIELSKI – ZAPRASZAMY!!!

www.mjakmama.eu to serwis rodzicielski, który powstał z myślą o Rodzicach, przyszłych i obecnych, jako miejsce w którym można znaleźć przydatne informacje na tematy dotyczące ciąży, rozwoju maluszka, pielęgnacji i opieki, wychowania i zdrowia, ale również nas – Rodziców, a to wszystko niejako w towarzystwie moich autorskich tekstów, w których poruszam tematy ważne, trudne, czasem bulwersujące.

Współpracują ze mną: położne – Pani Agnieszka Torłop, Pani Wioletta Sułkowska, Pani Paulina Sztaba z HEGET nauka rodzenia, Pani Joasia Henzel-Trawińska Fizjoterapeutka, Pani Agnieszka Siołek Logopeda dziecięcy, Pani Monika Frank Dietetyk, Pani Sylwia Warchoł-Plucińska Psycholog dziecięcy.

Jestem ambasadorką bezpłatnej szkoły rodzenia HEGET Nauka Rodzenia w Poznaniu www.heget.pl, do której wszystkich przyszłych rodziców serdecznie zapraszam!

 

POŁOŻNA NA MEDAL – KONKURS

Rozpoczęła się II edycja kampanii I konkursu Położna na medal, dlatego tą drogą zachęcamy Was serdecznie do głosowania na nasze kochane dziewczyny 🙂 z HEGET. To co, możemy na Was liczyć?