FAQ


 1. Czy warto wybrać się do szkoły rodzenia?

  Zdecydowanie tak, ponieważ szkoła rodzenia pozwala przyszłym rodzicom lepiej przygotować się do tego, co stanie się na sali porodowej. Jest to też okazja do tego, aby para bardziej zbliżyła się do siebie i nauczyła się efektywniej sobie pomagać, a w przyszłości odpowiednio opiekować się dzieckiem. Otrzymają tam Państwo informacje związane na przykład z pielęgnacją i karmieniem noworodka, co z pewnością będzie nieocenione, gdy maluszek pojawi się już na świecie.

 2. Czym charakteryzują się wasze usługi?

  Warto wiedzieć, że działamy jako bezpłatna szkoła rodzenia w Poznaniu, a nasze wizyty patronażowe podlegają refundacji przez NFZ. Ponadto, tworzymy kameralne grupy, w których panuje intymna atmosfera i każdy ma czas na to, aby zadać prowadzącej pytania. Zapewniamy komfortowe warunki i dajemy również możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z naszą położną.

 3. Na jakim obszarze operuje wasza położna?

  Nasza położna może do Państwa dojechać na terenie Poznania i jego najbliższych okolic, co obejmuje takie miejscowości, jak na przykład Luboń, Komorniki, Wiry, Dąbrówka, Plewiska, Skórzewo, Przeźmierowo, Baranowo, Kiekrz, Suchy Las.

 4. Jak wygląda program zajęć w waszej szkole rodzenia?

  Podczas zajęć w naszej szkole rodzenia w Poznaniu poruszanych jest wiele istotnych kwestii. Uczymy na przykład jak się odżywiać, dbać o higienę i ćwiczyć w czasie ciąży. Wyjaśniamy też na jakie objawy należy zwrócić uwagę, aby wiedzieć, czy potrzebna jest nam pomoc medyczna. Ponadto, poruszamy także kwestię właściwego zajmowania się maluszkiem już po porodzie.

 5. Mam pytanie, w jaki sposób można się z wami skontaktować?

  W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer: 795 88 44 22 lub mailowego na adres: biuro@heget.pl. Mogą Państwo również udać się do naszego biura, które otwarte jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 15:00 (tymczasowo zamknięte).

Heget, 795-884-422 biuro@heget.pl , Kanclerska 2, 60-327 Poznań